Princíp používania prístroja Phorma Beauty Laser 4.0 a BioFiller gélu

Synergia Laser s BioFiller gélom

BioFiller aktívny gél je „koktejl“ najúčinnejších látok pre hydratáciu, zdravú a kvalitnú pleť bez vrások. Ide o gélovitú látku v opätovne uzatvárateľných ampulkách s objemom 3 ml. Gél obsahuje tie najpotrebnejšie látky, ktoré môžeme dopriať pokožke, aby dokázala napraviť porušený a poškodený elastín, obnoviť elastínové vlákna a podporiť tvorbu a hustotu kolagénu.

Zázračné zloženie gélu: kyselina hyaluronová s trojitou molekulovou hmotnosťou na priamu výplň vrások, hydrolyzovaný elastín dôležitý pre udržiavanie zdravej a pružnej pokožky so schopnosťou urýchľovať obnovu buniek, Vitamín C, ktorý rozjasňuje pleť, znižuje pigmentáciu a stimuluje produkciu kolagénu a ozón s protizápalovým a antioxidačným účinkom aktívneho kyslíka. Pomocou tejto synergie Lasera a koktejlu látok je dokázateľné dosiahnutie želaného účinku vypnutia a omladenia pokožky.

Image

Na aké problémy sa používa Phorma Beauty Laser 4.0?

- účinne vypĺňa vrásky, hydratuje a omladzuje pleť
- odstraňuje vrásky na čele, vrásky v okolí očí, vrásky smiechu
- vyrovnáva vrásky na krku a v dekolte
- podporí plnšie pery a zjemní vrásky v okolí pier

- revitalizuje pokožku tváre, krku a dekoltu
- výrazne znižuje zjazvenie tkaniva – strie
- účinne hĺbkovo hydratuje pokožku

Postup ošetrenia = rýchlo a ľahko

Úžasné na ošetrení s Phorma Beauty Laserom 4.0 je rýchlosť procedúry.

Výplň vrások trvá 2 – 4 minúty podľa veľkosti ošetrovanej oblasti. Počas ošetrenia klientka leží na lôžku na chrbte. Pomocou BioCleaning a vatového tampóniku si očistíme pokožku, kde následne aplikujeme BioFiller gél. Následne hlavicou s laserovým lúčom prechádzame/ošetrujeme miesta, kde sa chceme zbaviť vrások. Po skončení nie je nutné zbytky gélu očistiť. Gél sa počas ošetrovania takmer úplne vstrebe do pokožky. V prípade potreby líčenia sa, môže sa hneď po zákroku gél zľahka zotrieť vlhkou hubkou aby sa odstránili nevstrebané zvyšky.

Celá návšteva klientky od jej príchodu cez ošetrenie až po odchod, ak vykonávame iba jedno ošetrenie s Phorma Beauty Laserom 4.0 netrvá dlhšie ako 10 – 15 minút.

Skutočne to je tak. Klientke stačí, aby si v kalendári vyhradila 15 minút na návštevu obľúbeného kozmetického salónu a jej vrásky sa behom pár minút počas troch až piatich sedení stanú minulosťou.

Odporúčaná frekvencia ošetrení laserom

Pri pleti so začínajúcimi vráskami (vek 30-40 rokov) je odporúčaný počet liečebných ošetrení 3, za použitia 0,25 ml BioFiller gélu na každú plochu (napr. 0,25 ml pod každé oko v dĺžke ošetrenia po 2 minúty). Frekvencia prvých 2 ošetrení je 1x za týždeň. Tretie ošetrenie po 15 dňoch od druhého ošetrenia.

Pri pleti so strednými a výraznými vráskami (vek 50+ rokov) je odporúčaný počet liečebných ošetrení 5, za použitia 0,25 ml BioFiller gélu na každú plochu (napr. 0,25 ml pod každé oko v dĺžke ošetrenia po 2 minúty). Frekvencia prvých 2 ošetrení je 1x za týždeň. Frekvencia ďalších 3 ošetrení je 1x za 2 týždne. Odporúčané udržiavacie ošetrenie je 1x za mesiac, prípadne podľa potreby klientky.

Pri kompletnej revitalizácii pokožky je odporúčaný počet liečebných ošetrení 4, za použitia 0,5 – 1 ml v dĺžke 8 – 16 minút (podľa ošetrovanej plochy podľa ošetrovacieho protokolu). Frekvencia prvých 2 ošetrení je 1x za týždeň, frekvencia ďalších 2 ošetrení je 1x za 2 týždne. Odporúčané udržiavacie ošetrenie je 1x za mesiac, prípadne podľa potreby klientky.